10. Stehlík Jindřich (1905-1991)
Ulice - olejová tempera na kartonu, zaskleno, signováno LD J. Stehlík, rozměr malby 48,5 x 36 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč