100. Kremlička Rudolf 1876-1932
barevná litografie na papíře, Váza s knihou, sig. PD, výřez 14x16 cm, rámováno 30 x 34 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč