100. Zimní krajina
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 52,5 x 68 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč