15. Bříza
Autor: Karel Fišera
(1876 Mladé Vožice)
signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Rámování: 57 x 52 cm
Konec dražby: 16.04.2019 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč