Podzimní pupavy
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 63 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč