Zima na Valašsku
Autor: Ilja Hartinger
(1935 Nový Hrozenkov)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek. Rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1977
Šířka: 102 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 114 cm
Konec dražby: 14.09.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč