101. Malostranské náměstí
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou,rámováno, zaskleno
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 41,5 x 30 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč