101. Trnka Jiří 1912-1969
barevná litografie na papíře, signováno LD, Palečkovi kamarádi, výřez 13x14 cm, rámováno 27x29cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč