107. Dětský portrét
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1959
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.02.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč