169. Dítě
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
nesignováno, datováno vpravo dole, pochází z pozůstalosti autora
Technika: kresba na kartonu, datace: 1951
Šířka: 21 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 15:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč