193. Chlapec a housličky
Autor: František Roman Dragoun
(1916 Písek - 2005 Písek)
datováno vpravo dole, nesignováno, přisouzeno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1959
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 28.05.2023 16:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč