151. Dívka s kuzlátkem
Autor: Helena Salichová
(1895 Kyjovice - 1975 Ostrava)
Signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: dřevoryt
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč