Městské zákoutí
Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 64 x 54 cm
Konec dražby: 16.08.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč