Květiny
Autor: František Kobliha
(1877 Praha - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 145/300, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 53 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč