164. Horolezec
Autor: František Emler
(1912 Přelouč - 1992 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 8/100, volný list
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 5 cm, výška: 13 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč