102. Mézl Zdeněk *1934
dřevoryt na papíře, Praha, signováno PD, výřez 8,5 x14cm, rámováno 18x23cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč