102. Mézl Zdeněk *1934

dřevoryt na papíře, Praha, signováno PD, výřez 8,5 x14cm, rámováno 18x23cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč