102. Romantická krajina - velký formát
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 55 cm, rámování: 75 x 97 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč