103. Portrét váženého muže
Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)
Vlevo dole pod paspartou je číslování 1/50. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm, rámování: 26 x 21 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč