145. Muž na koni
Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1943
Šířka: 9 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč