146. Kasbah
Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)
název, signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1975
Šířka: 42,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.08.2023 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč