146. Kasbah

Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)

název, signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1975
Šířka: 42,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.08.2023 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč