162. Konvolut kreseb - 7ks

Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)

signováno a datováno vpravém rohu
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 21 až 30 cm, výška: 29 až 42 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:53 SELČ

Zbývá: 10d 19h 19m 28s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč