467. Profil tváře
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno vpravo dole, oboustranné
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč