66. Konvolut kreseb
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, konvolut kreseb - 3 kusy
Technika: kresba na kartonu, datace: 2004
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč