96. Achensee - Tirol
Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)
signováno vlevo dole, novější rám, na reversu autorský přípis
Technika: olej na překližce
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 56 cm
Konec dražby: 16.04.2019 22:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč