103. Čapek Josef 1887-1945
Rybníček, signováno v kameni PD, rozměr 19x25 cm, rámováno 22x27 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč