Zaoral - Jaro u Brumova
Signováno vpravo dole, rámováno v poškozeném blondel rámu.
Technika: lept
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč