63. Březová alej
Autor: H. Růžičková
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 56 cm, rámování: 68 x 48 cm
Konec dražby: 04.03.2019 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč