104. Dóza na šperky
Plastická mosazná dóza s víkem ve tvaru rokokové truhly. Neznačeno.
Materiál: mosaz
Šířka: 13 cm, výška: 10 cm, hloubka: 11 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč