104. Dudek Josef *1954
barevný lept a mezzotinta, Guiseppe Arcimboldo: Oheň, sig. PD, datováno 94, číslováno 79/100, výřez 11x15cm, rámováno 23x29cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč