Pláž s molem a čluny

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 54 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč