104. Rybičková Květa *1957
pastel na kartonu, Řeka, poškozeno, sign. VD 1984, rozměr 90 x 55 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč