125. Volejbalisté
Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)
datopváno a signováno vpravo dole, volný list
Šířka: 44,5 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 10d 19h 25m 6s
Vyvolávací cena: 600 Kč