Dívka s chlapcem

Autor: August Moreau
(1834 Dijon - 1917 Malesherbes, Francie)

Formovaná pálená keramika, patina, mramorový sokl, celková výška 58 cm
Materiál: pálená keramika, datace: první pol. 20.století
Šířka: 22 cm, výška: 52 cm, hloubka: 20 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.01.2023 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč