100. Zbojník
Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)
signováno a datováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, pravděpodobně pozdější otisk
Datace: 1899
Šířka: 18 cm, výška: 34 cm, rámování: 44,5 x 29 cm
Konec dražby: 12.12.2018 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč