Za humny

Autor: Karel Schauer
(1905 Vysoké Mýto - ?)

Na reversu autorsky signovaný záruční list, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 51 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 58 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč