Stromy

Autor: Bohuš Jágr
(1907 Brno - 1996 ?)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1975
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 67 x 80 cm

Konec dražby: 18.09.2019 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč