Stromy
Autor: Bohuš Jágr
(1907 Brno - 1996 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, 34/100
Technika: dřevoryt, datace: 1959
Šířka: 23 cm, výška: 26 cm, rámování: 52 x 40 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč