105. Inciály OM
olej na kartonu kolem roku 1920, sign. LD, Chalupa, poškozená malba i rám, rozměr 38x 32 cm, rám 57 x 50 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč