Průhled na Kunětickou horu
Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1949
Šířka: 65 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 77
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč