190. Na kolenou
Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno.
Technika: kresba, datace: 1923
Šířka: 62 cm, výška: 46 cm, rámování: 57,5 x 76
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:03 SELČ
Zbývá: 13d 7h 43m 33s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč