53. PF 1976
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
keramické PF, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.12.2018 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč