143. Krajina
Autor: František Šnajder
(1914 Tovéř (Olomouc) - 2001 Šternberk)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1979
Šířka: 57,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 78 cm
Konec dražby: 11.12.2018 22:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč