84. Vesnice
Autor: František Šnajder
(1914 Tovéř (Olomouc) - 2001 Šternberk)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 43 cm, výška: 29 cm, rámování: 54 x 65,5 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč