Karlův most

Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)

2 kusy barevných litografií, paspartováno, zaskleno, signováno tužkou dole, číslováno tužkou uprostřed dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1982/1983

Konec dražby: 15.03.2022 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč