106. Chalupy Sedláček F.
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 41 x 54 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč