106. Herr- Portrét dámy
Signováno vpravo dole, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 72 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč