Potok u lesa

Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm, rámování: 34 x 46 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč