59. Obraz pastýře
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 59,5
Konec dražby: 06.03.2024 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč