Pod stromem

Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)

signováno vpravo dole, autorský tisk, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 83 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč