173. Pod stromem
Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)
signováno vpravo dole, autorský tisk, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 83 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč