189. Ryba
Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 67,5 x 79 cm
Konec dražby: 06.10.2021 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč