Ryba

Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 67,5 x 79 cm

Konec dražby: 06.10.2021 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč